mainbg
Nedelsk!
Rezervuok mūšio laiką jau dabar!

Dažasvydžio ir Lankų įranga

Dažasvydžio įrangaKaukė Empire Helix Thermal (nerasojanti)
Visi žaidėjai gauna apsauginę veido kaukę Empire Helix Thermal (nerasojanti). Ši kaukė apsaugo veidą, o svarbiausia – pažeidžiamiausias dažasvydininkų kūno vietas – akis ir ausis.
Kaukę žaidimo metu, nešioti PRIVALOMA! Galite žaisti nors ir nuogi, tačiau be kaukės – NEVALIA!

Ginklas Tippmann FT-12

2012m. Modelis. Ginklai užtaisomi iki 200 vnt. 0,68 kalibro šovinukų. Šaudoma iki 8 šūvių per sekundę.

Ginklas Tippmann 98 Custom
Vienas populiariausių pasaulyje, pusiau automatinis markeris "Tippmann 98 Custom". Ginklai užtaisomi iki 200 vnt. 0,68 kalibro šovinukų. Šaudoma iki 8 šūvių per sekundę, nors yra dažasvydininkų, teigiančių, kad jiems pavyko vidutiniškai iššauti apie 10-11 šūvių per sekundę. Efektyvus pataikymas iki 45 metrų atstumu. Standartinis saugus šūvio greitis 300 pėdų (apie 91 metrų) per sekundę.

Maskuojanti apranga
Apsauginiai drabužiai: kamufliažinio audinio švarkas ir kelnės. Turime drabužių žaidėjams kurių ūgis nuo 176 iki 194 cm, tačiau su jais gali žaisti ir aukštesni bei žemesni dažasvydininkai. Švarkas ir kelnės yra praplatintos stambesniems žaidėjams ir kad būtų įmanoma vilkėti ant kitų drabužių.Papildomai apsaugai žaidėjams duodame pirštines. Žaidimų dalyviai ant kaklo arba rankų ryši ryškių spalvų skareles (raudonas, geltonas), kad būtų galima atskirti kuriai komandai jie priklauso. Patiems dažasvydininkams belieka pasirūpinti patogia avalyne!

Dažasvydžio lankų įranga

Kovos dislokacijos vieta


Vievis,vievininkų km.
Kaimo turizmo sodyboje.
www.vieviosodyba.lt
El.paštas:
Mob. tel. numeris: +370 683 10946
www.dazasvydziomusiai.lt

Partneriai