Plastificadora Profesinės Šilumos Office Karšto Ir Šalto Laminavimo Mašina A4 Dokumentas Su Nuotrauka Pakuotės Plastikinės Plėvelės Roll

€24.98

€39.03

-35 %

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Įkaitinkite laikas: 2-4mins

Laminavimo plėvelės storis: 80-125mic

Max plotis knyga: 230mm

Maksimalus laminavimo storis: 0,5 mm

Maitinimas: kintamoji srovė 220-240V, 220w

Mašinos dydis: 352x126x75mm

Pastaba : Šis punktas ateina su JAV Kištuko ir ES Kištuko adapterį.

Pakuotė: 1 x Laminavimo 1 x Dovana ( 10vnt plastiko plėvelės ) Pastaba: 1. Dvidešimt nemokamai superplastic filmai yra naudojama, kada jums išbandyti juos. 2. Ji yra labai rekomenduojama įsigyti sumaišyti dydžio plastiko plėvele, kad būtų patenkinti jūsų poreikiai skirtingi. 3. Sumaišyti Dydžio Pirkimo Nuorodą: 100 mic, 6 Dydžiai ( 3" 5" 6" 7" 8" & A4)

Daugiau informacijos, kaip naudoti produktą, žr. informaciją žemiau.

Naudoti veiksmus:

1, įdėti plastikiniai paspauskite ant platformos ir prijunkite maitinimo.

2, jungiklių plastikinės jungiklį į kairę karšto montavimo padėtis, ir mašina pradeda šildymo narė.

3, įdėti plastikiniai daiktą į vidurį 2 sluoksnis iš plastiko plėvele, o atstumas yra simetriška, kiek įmanoma.

Po 4 arba 21 minutes, mašina yra šildomas, žalia švieselė, filmas nukirpti su knyga yra įdėti į popieriaus burną, ir pabaigos krašto paspaudus pradedant popieriaus burną.

5. Po knygoje pateikiami kino įrašas įdėti, įrenginys automatiškai pereina per plastiko.Kryptimi popieriaus išvado užtikrina, kad yra pakankamai vietos tarp popieriaus išvado ir popieriaus išvado.Tegul jis automatiškai pratęsti tol, kol ji bus baigta.

6. Overplasticization yra baigtas.Prašome pašalinti per plasticized objektą iš karto ir padėkite jį ant platformos.Per plasticized objektas gali būti spaudžiamas į knygą ar vertikalioje daiktas, kad per plasticized objektas lygesnė ir lygesnė.

Dalykai, kuriems reikia dėmesio:

1 kai karšta, montavimas reikia, perjunkite jungiklį į karšto montavimas poziciją ir laukti žalios šviesos į šviesą.

2 storio plastikinė plėvelė turėtų atitikti specifikacijas mašinos (80 1 1 25mic).

3 įdėti plastiko viduryje plastiko plėvele, ir, kad ji tvarkingas, kaip įmanoma.

4 prašome siųsti vieną galą plastikinės plėvelės įleidimo angos plasticizing mašina.

Nelieskite šilumos kriaukle ir viršutiniame dangtelyje mašina, su savo rankas, kai mašina dirba, taip, kad nudeginti rankas, ir neapima jokių daiktų ant mašinos tuo pačiu metu.

6 išjunkite, kai nenaudojate, o atjunkite kištuką, nenutraukite galios, kai jis yra per plastiko.

7 baseino tinka patalpose arba aušinti ir saugią aplinką.

Pasitaikančius gedimus:

Jei plastikinės plėvelės negali būti užplombuotos, prašome patikrinti, ar storio plastikinė plėvelė yra per 125 mic, arba jei storio popieriaus filmas yra daugiau nei 0.smm.Jei plastikinė plėvelė yra nesuprantamos į mašiną, ar yra rimtų problemų, tokių kaip blogai tuščią turėtojas ir oro burbuliukus.Prašome susisiekti su mūsų aptarnavimo po pardavimo departamento laiku.Padėti vietoje, sprendimas, ar po pardavimo.Perdarymas gydymas

Priminimas:

Kai superplasticity yra mažesnis nei A4 formato popierius ir kiti popieriaus, prašome pabandyti vieta Superplasticity viduryje mašina, poveikis bus geresnis.

Specialus priminimas:

Kiekvieną kartą, kai karšto montavimas baigtas, karšto montavimas valstybė turėtų būti pakeistas taip, kad šaltas montavimo valstybės, taip, kad mašina galėtų važiuoti į šaltą, montavimas valstybės 5-10 minučių ir tada surinkite į uždarytą padėtį, kuri gali prailginti tarnavimo mašina.

Šilumos debesuota:

Ratuką į kairę karšto montavimo padėtis, kad yra, įveskite šildymo narė.

Karšto montavimas: reiškia, kad mašina šildymui, naudojant dviejų sluoksnių karšto montavimas filmas (taip pat žinomas kaip superplastic filmas) užplombuoti plastiko darbą.Apskritai, tai yra 2-3 mm krašto sandarinimo aplink.Jei jungiklis yra nustatytas karšto montavimas, mašina bus šildomas 2-4 minutes ir žalios šviesos bus įjungtos, tada klijai bus priimtas.

Šaltis virš plastiko:

Rinkimo teisę šalto montavimo padėtis, kad yra, įveskite šalto montavimo narė.

Šaltas montavimas: Tai reiškia, kad mašina tiesiogiai naudoja vienpusis klampus šalto montavimo filmas be šildymo atlikti neatidėliotiną darbą.Jis paprastai naudojamas ant lygių paviršių, pvz., fotografijos popierius ir copperplate popieriaus.

ABS stabdžių kortelės klavišo funkcija aprašymas:

Naudojantis įrenginiu, dėl netinkamo veikimo: (pvz.: popierius iškreiptas, temperatūra nepasiekė popieriaus ir įdėti į objektą, kuris negali būti superplastic), todėl mašina lipduką, rasti panaši situacija.Turėtų nedelsiant perkelti ABS stabdžių-kortelės mygtuką į kairę, o traukiant superplastic objekto vaizdą.

Žymos: plėvelė laminavimo stakles, lamin, plonas laminavimo maišeliai, mašina thermoform, romanai laminavimas, elektros laminavimo, mašina filmas, didelis laminavimo mašina, Filmas, karšto laminavimo plėvelė 500

Kilmės KN(Kilmės)
Tipas Dėklas Laminavimo
Sertifikavimo NĖRA
Prekės Pavadinimas YOAINGO
Modelio Numeris 262436
Popieriaus Dydis A4

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų